Interierové dvere

V ponuke interiérových dverí u nás nájdete slovenského výrobcu. Spoločnosť, ktorá svoju pozíciu na trhu buduje na základe dlhoročných skúseností a neustálom zdokonaľovaní kvality svojich produktov.Laminátové inetriérové dvere

Laminátové dvere sú vhodné do bytových i nebytových priestorov, predovšetkým však tam, kde sú dvere vystavené častejšej a menej šetrnej manipulácii, napríklad v detskej izbe, kancelárii a pod. Povrchová úprava je odolnejšia a stálejšia ako pri fóliovaných dverách. Laminát je odolný voči odretiu a poškriabaniu, je stálofarebný a veľmi jednoducho sa udržiava. Hodí sa do každého moderného alebo klasického priestoru. Rám je vyrobený z drevovláknitej dosky MDF a ako výplň slúži voština alebo dierovaná drevotrieska.

Pretože dvere sú dominantou interiéru Vášho domova, kvalitná povrchová úprava CPL zaručuje množstvo výhod ako napríklad vysoká odolnosť voči oderu, vysoká tvrdosť povrchu proti poškriabaniu, poliatiu ( povrch CPL nesaje ), ľahká údržba. Ponúkame širokú škálu dekorov interiérových dverí tiež s možnosťou výberu skla, ktoré zaručí harmonické prostredie. 

A1 A2 A3 A4
   
B1 B2 B3 B4 B5
  
C1 C2
  
D1 D2 D3
  
E1 E2 E3
  
F1 F2 F3 F4
  
G1 G2 G3
  
H1 H2 H3
  
I1 I2 I3
    
J1 J2 J3
  
K1 K2 K3
  
L1 L2 L3
  
M1 M2 M3

Vzorky výberu skiel :

sklá bez príplatku
Dubová kôra Činčila číra matelux
sklá s príplatkom
Krizet Flutes matný Dominos

Laminátové inetriérové dvere geléria
Laminátové inetriérové dvere geléria
Laminátové inetriérové dvere geléria
Laminátové inetriérové dvere geléria

Ďalšie produkty