Odvetrané fasády

Na slovenský trh prinášajú tieto výrobky modernú, veľmi zaujímavú a zároveň efektívnu ponuku fasádnych obkladov z dreva či kompozitu.

Drevená fasáda

Zrubový profil - sa vyrába z dôkladne vysušeného smrekového dreva, alebo červeného smreku, ktorý je známi svojou životnosťou a vynikajúcou odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Zrubové profily sú vyfrézované do pologuľovitého tvaru a podobne ako tatranský profil sa spája pero drážkou, ktoré do seba ľahko zapadajú. Zrubové profily sa používajú na obloženie stien a stropov, sú vhodný do interiéru a exteriéru. Majú vynikajúce tepelné a izolačné vlastnosti.

 


Thermoborovica - vyskytuje sa v celej Európe a je preto zvyknutá na tunajšie klimatické podmienky. Terasové dosky z Thermoborovice sú hnedej až tmavohnedej farby s krásnou kresbou dreva. Borovica je jedinečná s početnými pevnými hrčami. Výrobný proces termizácie funguje bez používania chemikálií, výhradne za pôsobenia tepla, pary a vody, zlepšuje rozmerovú stabilitu, majú zlepšené tepelné izolačné vlastnosti, sú odolnejšie voči poveternostným vplyvom, drevokazným hubám, hnilobe a plesniam. Nová technológia spracovania dreva je veľmi ekologická a efektívna. Tepelne upravované drevo je vhodné do interiéru a exteriéru.


  


Trendliner Kontrast - horizontálne - obkladový profil sa vyrába z kvalitného a sušeného sibírskeho smrekovca, ktorý sa spája pero - drážkou. Sibírsky smrekovec pochádza zo sibírskych lesov a vďaka tunajším klimatickým podmienkam zaručuje drevu vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Drevina sibírskeho smrekovca je tvrdá, ťažká, dlhoveká, vyznačuje sa aj prírodnou stálosťou: dlho odoláva hnilobe, dokonca aj vode. Sibírsky smrekovec má jemnú štruktúru a teplé farby. Profil Trendliner Kontrast má sfarbené čierne kontrastné pero, ktoré vytvára vzhľad dokonalého opláštenia budovy. Lícna strana je jemne rezaná alebo hobľovaná.  Výhodou týchto obkladov je moderný vzhľad,  rýchla montáž, skryté upevnenie montážnych skrutiek. K dispozícií sú ponúkané farebné oleje na ošetrenie dreva.


  


Trendfuge Kontrast - vertikálne - obkladový profil sa vyrába z kvalitného a sušeného sibírskeho smrekovca, ktorý sa spája pero - drážkou. Sibírsky smrekovec je známi vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam, drevokazným škodcom, pliesniam a hnilobe. Profil Trendliner Kontrast má sfarbené čierne kontrastné pero, ktoré vytvára vzhľad dokonalého opláštenia budovy. Lícna strana je jemne rezaná alebo hobľovaná.  Výhodou týchto obkladov sú moderný vzhľad,  rýchla montáž, skryté upevnenie montážnych skrutiek. K dispozícií sú ponúkané farebné oleje na ošetrenie dreva.


  

  

Elegant ( zaoblená hrana )
rozmery - 27 x 96
27 x 121

Markant ( ostrá hrana )
 27 x 96
27 x 121


Farebná kolekcia olejov:

Drevená fasáda galéria
Drevená fasáda galéria
Drevená fasáda galéria
Drevená fasáda galéria

Ďalšie produkty