Interiérovy drevený obklad

S použitím interiérového obkladu dodáte Vášmu bytu, domu alebo iných komerčných priestorov nový rozmer a atraktívny zaujímavý vzhľad. V ponuke našej spoločnosti si môžete vybrať z rôznych typov, profilov a materiálov obloženia stien od popredných značkových výrobcov dreva a spracovania dreva.

Clic Wall

Značka 3

   

Nový systém obkladania priestorov CLIC-WALL ® od spoločnosti UNILIN Group je k dispozícii v širokej škále farieb a vzorov. Vytvára bezšpárový spoj a jeho vzory na seba dokonale nadväzujú. Clic Wall predstavuje najlepšie riešenie pri  rekonštrukciách bytov, domov a rôznych komerčných priestorov. Povrch panelov Clic Wall ponúka množstvo výhod ako napríklad -  stálofarebnosť a odolnosť voči UV žiareniu, oteruvzdornosť, vodeodolnosť. Systém obkladania Clic Wall je tiež neobyčajne jednoduchý na údržbu.

Obklad stien Clic Wall sa skladá z troch vrstiev. Obe povrchové vrstvy sú z dekoratívneho melamínového papiera. Stredná časť je MDF doska. Každý panel má na jednej pozdĺžnej strane pero a na druhej drážku - Uniclic systém.


Obklad CLIC-WALL ® je absolútne citlivý i k životnému prostrediu, pretože používa drevo, ktoré je označené nálepkou PEFC.

Obkladový systém stien ClicWall je možné  olištovať originálnou lištou ClicWall, ktorá je dodávaná vo všetkých farbách panelov ClicWall.  Soklová lišta k obkladu stien montujeme lepením alebo klincujeme tenkými klincami. V ponuke sú tiež rohové lišty.   

   

Farebná škála obkladového systému Clic Wall pozostáva z desiatich farebných prevedení. 


Ďalšie produkty