Terasy

Terasy sú moderným riešením exteriérového designu. Ponúkame Vám širokú škálu drevených terás z exotických či európskych drevín a tiež ponúkame terasy z kompozitných dosák od spoločnosti Inoutic, ktorý je popredným výrobcom obkladov a terás  z unikátneho materiálu Twinson. Široký výber a výhody materiálov si môžete nájsť v tejto sekcií. 


Kompozitné

Twinson je unikátny kompozitný materiál, vyvinutý spoločnosti Inoutic. Kompozitné terasové dosky Twinson sú pevné a vodovzdorné materiály, ktoré sa neštiepia. Vďaka modernej výrobe šetrí životné prostredie. Twinson tvorí 60% drevo a 40% polyméry. Vďaka spojeniu oboch prvkov prináša prírodný vzhľad a pocit tepla, ktorý ponúka drevo, výhodou sú nízke nároky na údržbu, odolnosť voči  klimatickým vplyvom, vynikajú hlavne pre dlhú životnosť a v neposlednom rade ľahká a nenáročná montáž a údržba.  Twinson je ideálny na vonkajšie terasy, ploty, k bazénom či na záhradu na schody, chodníky a pod.

Twinson Basic -  ponúka svojím užívateľom všetky hlavné prednosti špičkového kompozitného materiálu Twinson, navyše za priaznivú cenu. Jednoduchý systém nájde svoje uplatnenie obzvlášť na terasách menších rozmerov pri rodinných domoch a v súkromných záhradách. Systém Twinson Basic Vám dáva na výber z troch základných farieb a dvoch spôsoboch olemovania terasy. Terasu môžete montovať na podkladový kompozitný profil alebo tvrdé drevo. Systém nerezových spôn umožňuje rýchlu montáž s vysokou odolnosťou. 

Twinson Terrace - je inovatívny, univerzálny systém, najčastejšie používaný pre stavbu terás, záhradných chodníkov, či vonkajších schodov. Uplatnil sa aj pri riešení podlahy na balkónoch, lódžií, je možné ho použiť aj na ploty. Na jednej strane je drážkovanie jemnejšie, na druhej drsnejšie. V ponuke sú osem prekrásnych prírodných odtieňov. Farebné odtiene si udržujú atraktívny vzhľad.  Veľkou výhodou je odolnosť voči pošmyknutiu,  farebná stálosť,  jednoduchá údržba a dlhá životnosť, okrem toho sa netvoria triesky a nevznikajú praskliny, preto zaručujú spokojnosť aj najnáročnejších.

Twinson Terrace+ : je robustný a elegantný. Vhodný pre intenzívne využívané komerčné priestory ako napríklad terasy hotelov, reštaurácií, kúpaliska. Vďaka systému zaklapávania dosák  clip & slide s minimálnym použitím skrutiek sa Twinson Terrace+ stáva výbornou voľbou pre jednoduchú a rýchlu montáž.   Medzi výhodami patrí neodmyselne  dlhá životnosť, elegantný vzhľad,  neštiepia sa, ani nelámu, sú odolné voči vode, hmyzu a nešmýkajú sa. Twinson Terrace+ s elegantným vlnitým povrchom je v ponuke v 8 farebných variantách.

Twinson Massive - ponúka maximálnu flexibilitu a prispôsobivosť. Twinson Massive je masívny, robustný a elegantný systém pre intenzívne využívané komerčné priestory. S použitím tejto palubovky bez dutých komôr možno precízne robiť aj okrúhle rohy. Ideálny pre zaoblené tvari, vhodný je najmä pri bazénoch, záhradných cestičkách a pod. Terasové dosky možno použiť obojstranne. Jedna strana je jemne drážkovaná, druhá strana má hladkú štruktúru. Výhodou je dlhá životnosť, jednoduchá údržba a rýchla montáž.

Popis Rozmer v mm : š x hr. Dĺžka
Twinson Basic 140 x 26 2 m , 3 m
Twinson Terrace 140 x 28 6 m, 4,5 m
Twinson Terrace Plus 167 x 32 6 m, 4,5 m
Twinson Massive 140 x 20 6 m, 4 m


Farebné varianty:


Kompozitné galéria
Kompozitné galéria
Kompozitné galéria
Kompozitné galéria

Ďalšie produkty